Boadicea the Victorious, NEMER, EDP 100 ml

Vähesed lõhnaained pakuvad nahale sellist erksust, sellist surisevat luksustunnet. Türgi ja Maroko peamised noodid annavad mõistatusliku õhustiku ülima rafineeritusega.

LUGU
Rikkalike parfüümide valdkonnas seisab Nemer kõrgel kohal. Puhta dekadentsiga läbi lastud on esitatud üllas stiilis, oud-sõlme kilp ja pudeli ülaosa on kastetud 24 karaadises kullas. Kuid apellatsioon ei piirdu pelgalt tutvustamisega. Nemeri erksaid Türgi ja Maroko roosi tippnukke täiendab tiigri ouda keskne jõud, mis on nimetatud tiigri naha triipude järgi, mis ilmuvad lähtepuu südamekujuliseks puuks. Vähesed lõhnaained pakuvad nahal sellist erksust, selline kipitav luksustunne ka vähestele.

KURSI KOGUMINE

Nagu kartmatu Boadicea, kangelaslikkuse kehastus, jookseb julgus selle vapra südamega kogu läbi nagu selgroog. Paljastage oma julgust ja innukust mitmesuguste seikluslike lõhnaainetega, mis õhutavad ilmumatut soovi. Ainult julgete jaoks haaravad nad ajastutruu vaimu - ülbe ja paindumatu - võitmatu jõud, mis haarab ja haarab kõik oma teele. Nagu kõigi Boadicea Victorious lõhnaainete puhul, annavad nii eau de parfüümid kui ka puhtad parfüümid nahale erakordse vastupidavuse.

Lisainfo:

Maht100 ml
SexUnisex
BrändBoadicea the Victorious

350,00 €

Toode on laos

Total Rating Total Rating:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 reviews

View ratings
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Add Review View Reviews View Reviews
Saada sõbrale

Saada sõbrale

Boadicea the Victorious, NEMER, EDP 100 ml

Boadicea the Victorious, NEMER, EDP 100 ml

Saaja:

* Nõutud väljad

  või  Loobu

  • Reviews Reviews (0)
  • Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5

    10 other products in the same category: