Filters

Luba filtrid:
  Bränd
  Sex
  Maht
  • Kiirvaade
   79,17 €

   Tardes on puhas ja rahulik lõhn, pühendatud hilis suviste pärastlõunate rahule ja harmooniale. Lõhna looja on Daniela Andrier. Ülemised noodid: geraanium, roos, roosipuu ja mandel. Süda: seeder, ploom, seller. Baas: tonka, muskus ja heliotroop.

   79,17 €  
   Laos
  • Kiirvaade
   79,17 €

   El Born brändilt Carner Barcelona on orientaalne lillelõhn naistele ja meestele. El Born toodi turule 2014. aastal. Ülemised noodid on Sitsiilia sidrun, Kalaabria bergamot, angelica ja mesi; keskmised noodid on viigimari, heliotroop, benzoin ja Egiptuse jasmiin; baasnoodid on Madagaskari vanilje, Peruu palsam, Austraalia sandlipuu ja muskus.

   79,17 €  
   Otsas
  • Kiirvaade
   79,17 €

   Rima XI ( '' Üheteistkümnes riim '' ) esitlesti Carner Barcelona poolt 2013.aastal. Lõhn sai inspirtasiooni Hispaania luuletaja Adolfo Becquer tööst. See vürtsikas lille lõhn toob välja hävitava jõu, mis on peidetud süütuse taha. Õrnalt vürtsikad noodid Guatemala kardemon, Madagascari must pipar, Maroko münt ja safran. Lõhna süda jätkub vürtsi temaatikal,...

   79,17 €  
   Laos
  • Kiirvaade
   79,17 €

   Cuirs Carner Barcelonalt on naha tüüpi lõhn naistele ja meestele. Cuirs toodi turule 2011.aastal. Parfüümi looja on Sonia Constant. Ülemised noodid on safran ja köömen; keskmised noodid on sandlipuu, patšuli, guaiac puu, Virgina seeder ja kannike; baasnoodid on muskus, Prantsuse labdanum, tonka uba, oud, cypriol õli, merevaik, nahk ja amyris.

   79,17 €  
   Otsas
  • Kiirvaade
   79,17 €

   D600 on parfüüm, mis on saanud inspiratsiooni Barcelona linnast ja värskest hommiku õhust. Selle vürtsikad noodid äratavad Vahemere linnakeskuse natuuri. Christophe Raynaud on lõhna looja. Ülemised noodid on must pipar, bergamot ja greip; süda : kardemon, iiris ja jasmiin. Baas: seeder, vanilje ja vetiver.

   79,17 €  
   Otsas
  Showing 1 - 5 of 5 items