Filters

Luba filtrid:
  Bränd
  Sex
  Maht
  • Kiirvaade
   105,83 €

   Oxford & Cambridge on värske ja kosutav lõhn, mis meenutab Inglise maakohti, võistkondade matše ja suursugust Briti spordi traditsiooni. Selle lõhna kvintessents on Inglisepärane, sisaldab endas Inglise ja Prantsuse lavendli segu, piparmünti, rosmariini ja bergamoti, baasiks soe tammesammal.

   105,83 €  
   Laos
  • Kiirvaade
   105,83 €

   Vetiver Vert brändilt Czech & Speake on aromaatne puidu lõhn naistele ja meestele. Vetiver Vert toodi turule 2011.aastal. Ülemised noodid on bergamot ja mandariin apelsin; keskmised noodid on galbanum ja loorberileht; baasnoodid on vetiver ja sandlipuu.

   105,83 €  
   Laos
  • Kiirvaade
   105,83 €

   Neroli brändilt Czech & Speake on tsitruse lõhn naistele ja meestele. Nerolit esitleti 1981.aastal. Ülemised noodid on apelsin ja neroli; keskmine noot on Aafrika apelsini lill; baasnoot on ylang- ylang.

   105,83 €  
   Laos
  • Kiirvaade
   105,83 €

   Frankincense and Myrrh on inspireeritud mõlemast, orientaalsetest, rikkalikest värvidest ja eksootilistest lõhnadest. Pakendil on keerukas disain ja see meenutab Araabia templite seinu.

   105,83 €  
   Laos
  • Kiirvaade
   105,83 €

   Citrus Paradisi on ebatavaline ja silmatorkavalt värske parfüüm. Inspireeritud nooruse elavusest ja väljakutsest luua lõhn, mis tagaks kaua kestva aroomi. Kasutades greibi õli, mis on tuntud oma lenduvuse ja kiire aurustumise poolest. Sellel põhjusel on seda segatud tammesambla, patšuli ja ambergisega. Mr. Sawkins suutis luua lõhna, mis on puuviljane,...

   105,83 €  
   Laos
  • Kiirvaade
   105,83 €

   Inspireerituna visiitidest Kuubale oli Czech & Speake asutajal Frank Sawkinsil soov luua samanimeline lõhn, mis ärataks saare väärikuse, vaba elustiili ja eksootilise elegantsi. Uimastav, vürtsine segu eeterlikest õlidest, Cuba meenutab saare elavat taimestikku. Inspireeritud Havana vanalinnast, Ladina rütmidest, mahedatest sigaritest, heast rummist...

   105,83 €  
   Laos
  • Kiirvaade
   105,83 €

   No.88 kölnivesi loodi 1980.aastal. Lõhn sai nime Czech & Speake originaal aadressi järgi Jeremyn Street'il Londonis, kus Frank Sawkins alustas oma luksuslikku vanni toodete ja aroomide äri. Esimene ja kõige keerukam kõigist selle perekonna lõhnadest. No.88-l on värsked ja puidu ülemised noodid, värskendavad ja üles tõstvad. Bergamot, geraaniumi...

   105,83 €  
   Laos
  • Kiirvaade
   126,67 €
   0 1 2 3 4 1 Review(s) 

   Spanish Cedar on uus lõhn ja seda tutvustati 2014. aastal, kui puidust lõhna, mida saadavad puuvilja noodid. Selle mahlane ja gurmaan iseloom pärineb ploomist ning bergamotist, lisaks galbanum, nelk ja põldmari. Baasi hõlmavad tugevad seedri jäljed, mis on nõiutud sandlipuust ja guaiac puust.

   126,67 €  
   Laos
  Showing 1 - 8 of 8 items