Turvalised makseviisid

Tagatud makseviisid:

Visa cards payments acceptedMastercard cards payments acceptedPayPal payments acceptedMastercard SecureCodeVerifyed by Visa

Maksmine

Peale tellimuse vormistamist suunatakse klient makse sooritamiseks Nets Estonia AS-i turvalisse keskkonda. Seal on eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas tasumisele kuuluv summa. Peale kaardinumbri, turvakoodi (3 numbriline kood kaardi tagaküljel) ning kaardi kehtivusaja lõpu sisestamist autoriseerib Nets Estonia tehingu kliendi pangas.

Peale makse sooritamist suunatakse teid tagasi meie lehele – juhul kui seda ei toimu, siis palun saatke meile kiri info@fragrance.ee

Kuidas tagatakse minu kaardi andmete turvalisus?

Kaardiandmete küsimisel kasutatakse SSL-turvaprotokolli ning MasterCard SecureCode ja Verified by Visa turvaprogramme, mis tagavad selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta.

Maksmise hetkel toimub kaardiomaniku kaardiandmete sisestus kaardiomaniku poolt Nets Estonia serveris paiknevasse andmebaasi ning andmeid säilitatakse samuti Nets Estonias. Fragrance.ee ei näe ning ei salvesta ostja/maksja kaardiandmed.

Kaardiandmete salvestamine toimub ainult läbi turvalise SSL ühenduse ning kaupmehel ega kolmandatel osapooltel pole täielikele andmetele ligipääsu.