Filters

Luba filtrid:
  Bränd
  Sex
  Maht
  • Kiirvaade
   41,67 €

   Arctic Jade, Black Amber, Dark Saphir, Isis, Licquid Crystal, Onyx Pearl, The Infidels, Vanilla Marble

   41,67 €  
   Otsas
  • Kiirvaade
   104,17 €

   Onyx Pearl Agonistilt on orientaalne puidu lõhn naistele ja meestele. Ülemised noodid on lillenoodid, oud ja suede, keskmised noodid on heliotroop, merevaik ja patšuli; baasnoodid on sandlipuu, Virginia seeder ja valge muskus.

   104,17 €  
   Laos
  • Kiirvaade
   104,17 €

   Lõhnapüramiid mis on oma ajast ees, see on kuldne joon, mis läbib igat Agonisti loomingut. Unisex lõhnad, tooted, mis on 100% naturaalsed. Inspireeritud Põhja - Euroopa kliimast ja kultuurist, milles disain ja puhtus ühinevad. Kõiki parfüüme iseloomustab unikaalsete essentside ühendamine, mis on tihedas koostöös tunnustatud parfüümikunstnikega. Solaris on...

   104,17 €  
   Laos
  • Kiirvaade
   104,17 €

   Agonist on loonud unikaalse ja tõeliselt erakordse parfüümi, milles kombineeritakse oudi sügavus karge Skandinaavia tundega. Eksootilised noodid, nagu Ylang- ylang, patšuli ja tonka uba on tasakaalustatud cyprioli ja valge muskuse akordiga. Lõhnapüramiid avaneb ylang - ylangi ja piibelehe nootidega, millele järgneb lõhna süda, mis koosneb Mai roosist,...

   104,17 €  
   Laos
  • Kiirvaade
   104,17 €

   Vanilla Marble brändilt Agonist on orientaalne vanilje lõhn naistele ja meestele. Ülemised noodid on vanilje, madel ja Tiare lill; keskmised noodid on orhidee, viigimari, merevaik ja patšuli; baasnoodid on sandlipuu, vanilje, tonka uba ja siam benzoin.

   104,17 €  
   Laos
  • Kiirvaade
   104,17 €

   Isis brändilt Agonist on orienaatlne parfüüm naistele ja meestele. See on uus lõhn. Isis toodi turule 2013.aastal. Ülemised noodid on tsitrused, roheline mandariin, must pipar, aniis ja virsik; keskmised noodid on ylang-ylang, ingver, heliotroop, muskaat ja lorenox; baasnoodid on karamell, benzoin, merevaik, muskus, vanilje ja labdanum.

   104,17 €  
   Laos
  • Kiirvaade
   104,17 €

   Arctic Jade brändilt Agonist on orientaalne vanilje lõhn meestele ja naistele. Ülemised noodid on apelsin, jõhvikas ja freesia; keskmised noodid on jasmiin, seeder, ylang-ylang ja vaarikas; baasnoodid on sandlipuu, ambrette, vanilje ja patšuli.

   104,17 €  
   Laos
  • Kiirvaade
   104,17 €

   Black Amber Agonistilt on orientaalne vürtsikas lõhn meestele ja naistele. Ülemised noodid on viiruk, merevetikas, labdanum ja artemisia; keskmised noodid on vetiver, olibanum, seeder ja cypriol õli; baasnoodid on patšuli, ambergis, Madagaskari vanilje, styrax ja sandlipuu.

   104,17 €  
   Laos
  • Kiirvaade
   104,17 €

   Dark Saphir kontseptsioon põhineb Lähis - Ida, Vahemere ja Lääne harmoonilistel toormaterjalidel. Selle koostisosad hõlmavad endas segu erinevatest varjunditest. See suunab meie meeled pimedusest valgusesse oma küllusliku sinakas toonis klaasist pudeliga. Noodid: kannikese lehed, must pipar, köömned, koriander, ingver, bergamot, aromaatsed ürdid, virsik,...

   104,17 €  
   Laos
  • Kiirvaade
   104,17 €

   Licquid Crystal on neljas parfüüm Rootsi parfümeeria majalt Agonist. Unikaalne ja fantastiline, selle klaaspudeli on valmistanud kuulus, auhindadega pärjatud kunstnik Åsa Jungnelius Kosta Bodast. Parfüümikunstnik oli Fabrice Pellegrin. Ülemised noodid on bergamot ja lavendel; lõhna süda: nelk, oregaano; baasnoodid on kumariin, pralinee ja vetiver.

   104,17 €  
   Laos
  • Kiirvaade
   104,17 €

   Teine parfüüm Agonistilt hõlmab endas kahte individuaalset suurt käsitöö klaasi tükki. See võluv parfüüm oma sügava ja võluva iseloomuga on seotud klaasist skulptuuriga ja segatud Åsa Jungneliuse materjalidega. Ülemised noodid on: must sõstar, roheline köömen ja bergamot; lõhnasüda: magnoolia, tonka ja lavendel. Baas: patšuli, merevaik ja labdanum.

   104,17 €  
   Laos
  Showing 1 - 12 of 15 items