Filters

Luba filtrid:
  Bränd
  Sex
  Maht
  • Kiirvaade
   116,67 €

   Soe, gourmand ja sensuaalne. Tugev ja julge hing. Noodid: Davana, kastani koor, jasmiin ja vanilje.

   116,67 €  
   Laos
  • Kiirvaade
   116,67 €

   The new fragrance by Pantheon Roma: a perfume that arouse energy and passion thanks to aphrodisiac elements such as chocolate and truffle.  

   116,67 €  
   Laos
  • Kiirvaade
   116,67 €

   Notte d'Amore - öö täis armastust ja kirge. Kaks keha ja hinge ühinenud viimast korda ja igaveseks. See on kirglik lõhn, kuid samal ajal värske. Uskumatu segu oudi nootidest, niiskest nahast, vetiverist ja tsitrusest. Me näeme taeva ja kuldse valguse vilksatusi. Need esindavad kirge, mis kõrvetab õhku ja tuleb meieni. Notte d'amore loodi 2013.aastal.

   116,67 €  
   Laos
  • Kiirvaade
   116,67 €

   Raphael, peenekombeline geenius, eklektiline, kuid samal ajal tugev ja konkreetne. Aroom areneb kaheks peamiseks aspektiks: puhas destilleeritud absint ja pipra segud, ning teiselt poolt nahk, tiikpuu ja tonka uba. Esimene aspekt esindab kunsti vaimu (absint), teine räägib tema jõust ja konkreetsusest (nahk, pipar, tiikpuu, tonka). Raffaello loodi 2013....

   116,67 €  
   Laos
  • Kiirvaade
   116,67 €

   Donna Margherita on sensuaalne ja sarmikas naine. Talle on raske vastu panna. Raphael avastab naise ja loob müüdi. Lõhna töötlemine liigub ümber kõige sensuaalsema naiseliku essentsi - tuberoos. Nartsiss, jasmiin ja merevaik muudavad lõhnabuketi sügavaks ja intensiivseks. Donna Margherita toodi turule 2013.aastal.

   116,67 €  
   Laos
  • Kiirvaade
   116,67 €

   IL Giardino on '' kadunud aia '' parfüüm, üks lilledega täidetud nurk, mis on koos Raphaeli ja Margherita looga igaveseks kadunud. Ainus asi, mis sellest aiast alles jääb on imeline emotsioonidega täidetud mälestus. Niisked seinad ja luuderohi, üksik vana õunapuu. Lilled ja puidu suits nõrgalt taustal. Il Giardino loodi 2013.aastal.

   116,67 €  
   Laos
  • Kiirvaade
   116,67 €

   The skies of the Renaissance evocative of liberty and mysticism. A vertical vision between earth and sky, between the natural and the mystical.Ascending incense with a fresh liberated base. Notes:Absinthe, Cinnamon, Strawberry, Incense, Sandalwood, Cedar, Vanilla, Grey Amber, White Musk.

   116,67 €  
   Laos
  Showing 1 - 7 of 7 items