• Uus
Plume Impression,  Art Nouveau,  Eau de Parfum,  80 ml
Plume Impression,  Art Nouveau,  Eau de Parfum,  80 ml
Plume Impression,  Art Nouveau,  Eau de Parfum,  80 ml
Plume Impression,  Art Nouveau,  Eau de Parfum,  80 ml
Plume Impression,  Art Nouveau,  Eau de Parfum,  80 ml
Plume Impression,  Art Nouveau,  Eau de Parfum,  80 ml

Plume Impression, Art Nouveau, Eau de Parfum, 80 ml

199 €
Maksudega

 

Imeline looming parfümeer Marc Daniel Heimgartnerilt.

Koge juugendstiili (Art Nouveau) maagiat, mis on inspireeritud meeldejäävast reisist Lõuna-Tirooli 2019. aastal koos Sabine’i emaga.

See lõhn toob esile kauni ja elegantse valgete lillede segu koos kreemjate puiduste nootidega. Sädelev parfüüm, mis on loodud eelkõige rafineeritud naist silmas pidades.

Inspiratsioon

Lendan üle kaunistatud uste ja maandun elegantse härrasmehe juures. Tunnen energiat, mis kiirgab tema säravatest silmadest, ning ei suuda vastu panna tema karismale. Peaaegu hüpnotiseerituna järgin tema siidise salli jäetud lõhnarada ja jõuan Maagia Paika. Imeline labor, kaunistatud peeneima kunstiga. Majesteetlikud skulptuurid, värviküllased maalid seintel ja suured vaasid, täidetud õrnade magnoolia- ja pojengililledega. Kõik on siin nii mitmekesine, ent harmooniline; julge, kuid elegantne.

„Juugendstiil on mulle nii südamelähedane,“ ütleb ta. „See sümboliseerib elegantsi, enesekindlust ja mängulisust. Osmanthus on selle loo täht. Tema on minu kuninganna ja see haruldane portselanvaas on tema troon. Tema jalge ees lebavad kõige hinnalisemad koostisosad, luues täiusliku koosluse. Tõstkem klaasid igale hetkele, mis on veedetud kaunite asjade keskel!“
Ja silmi sulgedes lasen šampanjamullidel end kaasa kanda…

Lõhnanoodid

Tipunoodid: osmanthus, magnoolia, pojeng, mustsõstar (cassis), šampanja akord
Südamenoodid: roos, jasmiin, osmanthus, virsik
Põhjanoodid: patšuli, sandlipuu, vetiver, valge muskus, ambra

Art Nouveau
4 Tooted
No reviews
Product added to wishlist
Product added to compare.